lingulio

آمــــوزش‌پذیـــــــری

آموزش‌پذیری چیه؟

آموزش‌پذیری در واقع نسخه پیشرفته تعیین‌سطحه که نه تنها تست‌های مختلفی مثل تست کتبی و اسپیکینگ رو در می‌گیره، بلکه مشاوره، مباحث روانشناسی و زبان‌شناسی هم شاملش میشه تا اطلاعات جامع و دقیقی از دقیقی از زبان‌آموز بدست بیاد.

lingulio
lingulio

به چه دردی می‌خوره؟

بسیاری از دانشجویان، شاغلین و یا صاحبین کسب و کار درباره یادگیری زبان با چالش‌های تکراری‌ای مثل بی‌کاربرد و هدف بودن کلاس و مباحث، استفاده از روش‌های منسوخ شده توسط آموزشگاه‌های سنتی، محدودیت زمانی و استفاده نکردن از تمرینات متناسب با نیاز، مواجه هستن. آموزش‌پذیری تمامی این موارد از جمله نقاط قوت و ضعف، نیاز و هدف و ترجیحات زبان‌آموز رو کنار هم میذاره تا صرفا روی چیزی تمرکز کنه که زبان‌آموز بهش نیاز داره و سریعتر به هدفش می‌رسونه.

ثبت‌نام در آموزش‌پذیری

در گام اول فرمی از مشخصاتت رو پر می‌کنی تا اطلاعات اولیه‌ای رو برای راهنمایی بهتر در مراحل بعدی ازت داشته باشیم

تست آنلاین کتبی

تو این مرحله لازمه که به 25 سوال تستی پاسخ بدی تا وضعیت گرامریت مشخص بشه تا برای گام بعدی در کنار هم قرار بگیرن

تست اسپیکینگ و مشاوره آموزشی

در گام سوم تمامی اطلاعات لازم برای شخصی‌سازی دوره آموزشیت رو به کمک تست اسپیکینگ و مشاوره آموزشی بدست میاریم تا در کنار هم گذاشتنشون نقاط قوت و ضعف، نیاز و هدف و پیشنهادات لازم مشخص و بهت ارائه بشه. همچنین، در این مرحله دوره متناسب با سطحت مشخص میشه.

تعیین روز و ساعت دوره

گام چهارم به ثبت‌نام دوره، انتخاب روز و ساعات ترجیحیت برای شرکت در دوره و همچنین، طراحی و شخصی‌سازی برنامه آموزشیت اختصاص پیدا می‌کنه. بعد از ثبت‌نام و تعیین روز کلاس، تا 24 ساعت آینده برنامه کلاسیت طراحی و آماده استفاده در دوره آموزشی میشه.

آماده کسب مهارتی!

اینجا گام آخره؛ اطلاعات لازم بدست اومده، مشاوره لازم رو دربافت کردی، برنامه آموزشیت طراحی شده و آماده‌ای تا یادگیری و کسب مهارت رو در کنار ما شروع کنی.

1
2
3
4
5

Tools For Teachers

And Learners

Class has a dynamic set of teaching tools built to be deployed and used during class. Teachers can handout assignments in real-time for students to complete and submit.

lingulio
lingulio

Assessments,

Quizzes, Tests

Easily launch live assignments, quizzes, and tests. Student results are automatically entered in the online gradebook.

مهارتت رو محک بزن!

به کمک سرویس آموزش‌پذیری ما، سطح زبانت رو محک بزن، نیازت و هدفت رو مطرح کن تا یه نسخه اختصاصی واست بنویسیم

  • ثبت‌نام رایگان
  • مشاوره تخصصی